Search form

Лука 1:64

64И веднаш му се одврза устата и јазикот негов, и говореше, благословувајќи Го Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index