Search form

Лука 1:65

65И се уплашија сите што живееја околу; и прикажуваа за сето тоа по целиот крај јудејски.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index