Search form

Лука 1:66

66Сите што слушнаа, го зедоа тоа при срце и велеа: – Што ли ќе стане од тоа дете? И раката Господова беше со него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index