Search form

Лука 1:67

67А Захарија, татко му, се исполни со Дух Свети и пророкуваше, говорејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index