Search form

Лука 1:7

7Тие немаа деца, бидејќи Елисавета беше неплодна; а обајцата беа веќе стари.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index