Search form

Лука 1:71

71дека ќе нѐ избави од непријателите наши и од рацете на сите што нѐ мразат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index