Search form

Лука 1:79

79за да ги просвети оние што седат во темнина и сенка смртна, и да ги упати нозете наши по патот на мирот.

Читај на Рождество на св. Јован

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index