Search form

Лука 1:9

9според обичајот на свештениците, нему му се падна да влезе во храмот Господов и да покади.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index