Search form

Лука 10:11

11– И правот од вашиот град што се прилепил на нас, ви го истресуваме; но знајте го ова, дека се приближи до вас царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index