Search form

Лука 10:12

12Ви велам, дека во оној ден, на Содом ќе му биде полесно, отколку на тој град.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index