Search form

Лука 10:15

15И ти, Капернауме, којшто си се воздигнал до небо, до пеколот ќе паднеш.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index