Search form

Лука 10:17

17Седумдесетте, пак, се вратија со радост и велеа: – Господи, во Твое име и бесовите ни се покоруваат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index