Search form

Лука 10:19

19Еве, ви давам власт да настапувате на змии и скорпии, и на секаква демонска сила; и ништо нема да ви наштети;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index