Search form

Лука 10:2

2и им рече: – Жетвата е голема, а работници се малку; затоа молете Го Господарот на жетвата да испрати работници на жетвата Своја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index