Search form

Лука 10:25

(Зачало 53)

25И ете, стана еден законик и, искушувајќи Го, рече: – Учителе, што да направам за да добијам живот вечен?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index