Search form

Лука 10:29

29Но тој, сакајќи да се оправда, Му рече на Исуса: – А кој е мојот ближен?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index