Search form

Лука 10:31

31Случајно, по тој пат слегуваше еден свештеник и, кога го виде, си замина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index