Search form

Лука 10:32

32Исто така и еден левит, кога дојде на тоа место, се приближи, погледна и си отиде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index