Search form

Лука 10:33

33Еден Самарјанин, пак, кој патуваше, кога дојде до него, го виде и се сожали.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index