Search form

Лука 10:36

36Кој, пак, од тие тројца, ти се чини, дека му бил ближен на оној што падна во рацете на разбојниците?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index