Search form

Лука 10:37

37А тој одговори: – Оној што му направи милост. Исус му рече: – Оди и ти прави така!

Крај на неделата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index