Search form

Лука 10:38

(Зачало 54)

38И кога одеа, влезе Он во едно село; некоја жена, по име Марта, Го прими во својот дом.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index