Search form

Лука 10:39

39А таа имаше сестра по име Марија, која седна при нозете Исусови и го слушаше словото Негово.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index