Search form

Лука 10:4

4Не носете со себе ни ќесе, ни торба, ниту обувки и никого патем не поздравувајте!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index