Search form

Лука 10:41

41Но Исус ѝ одговори и рече: – Марто, Марто, ти се грижиш и се трудиш за многу работи,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index