Search form

Лука 10:42

42ама само едно е потребно! Марија го избра добриот дел, што нема да ѝ се одземе.

Изостави на св. Богородица и премини на зачало 58

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index