Search form

Лука 10:8

8И во кој град ќе влезете, и ќе ве примат, јадете што ќе ви изнесат пред вас;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index