Search form

Лука 10:9

9лекувајте ги болните што се во него и говорете им: се приближи до вас царството Божјо!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index