Search form

Лука 11:10

10Зашто секој што сака – добива, и кој бара – наоѓа, и на тој што чука, ќе му се отвори.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index