Search form

Лука 11:11

11И кој е тој татко меѓу вас, што, ако синот негов му побара леб, ќе му даде камен? Или ако побара риба, – да му даде змија, место риба?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index