Search form

Лука 11:14

(Зачало 57)

14Еднаш Он истера еден бес, кој беше нем, и кога бесот излезе, немиот проговори; и народот се чудеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index