Search form

Лука 11:15

15А некои од нив велеа: Он ги изгонува бесовите преку Веелзевула, кнезот на бесовите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index