Search form

Лука 11:17

17Но Он, знаејќи ги нивните помисли, им рече: – Секое царство разделено на две половини, едно против друго, запустува; и дом – на групи, една против друга, пропаѓа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index