Search form

Лука 11:19

19И, ако Јас преку Веелзевула ги истерувам бесовите, тогаш синовите ваши преку кого ги истеруваат? Затоа тие ќе ви бидат судии.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index