Search form

Лука 11:21

21Кога силен човек ќе се вооружи и го припази домот свој, тогаш имотот негов е во безопасност.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index