Search form

Лука 11:23

(Зачало 58)

23Кој не е со Мене, тој е против Мене; и кој не собира со Мене, тој растура.

Крај на четвртокот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index