Search form

Лука 11:28

28А Он рече: – Да, но блажени се и оние што го слушаат словото Божјо и го пазат.

Крај на св. Богородица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index