Search form

Лука 11:29

(Зачало 59)

29Ана народот што се собираше, почна да му говори: Лукав е овој род; бара знаци, но нема да му се даде знак, освен знакот на пророкот Јона;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index