Search form

Лука 11:30

30зашто, како што Јона беше знак за ниневијците, така ќе биде и Синот Човечки за овој род.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index