Search form

Лука 11:36

36Ако, пак, целото твое тело е светло и нема ниту еден темен дел, тогаш тоа ќе биде така светло, како кога светило те осветлува со светлина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index