Search form

Лука 11:37

37И кога зборуваше Он, еден фарисеј Го замоли да руча кај него. Он отиде и седна на трпезата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index