Search form

Лука 11:38

38И фарисејот се зачуди, кога виде дека Он не си ги изми рацете пред јадење.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index