Search form

Лука 11:40

40Безумни, не е ли истиот Оној што ја создаде и надворешноста и внатрешноста?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index