Search form

Лука 11:41

41Но, давајте милостина според своите сили, и сѐ во вас ќе биде чисто.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index