Search form

Лука 11:43

43Тешко вам, фарисеи, оти сакате да сте на првите места во синагогите и да ве поздравуваат по улиците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index