Search form

Лука 11:45

45Одговори некој од закониците и Му рече: – Учителе, кога го велиш тоа, Ти и нас нѐ навредуваш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index