Search form

Лука 11:47

(Зачало 62)

47Тешко вам, оти им ѕидате гробници на пророците, кои вашите татковци ги убија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index