Search form

Лука 11:49

49Затоа и Божјата премудрост рече: Ќе им испратам пророци и апостоли, и едни од нив ќе убијат, а други – ќе прогонат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index