Search form

Лука 11:5

5И им рече: – Ако некој од вас има пријател и отиде при него на полноќ, па му каже: – пријателе, дај ми на заем три леба;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index