Search form

Лука 11:51

51од крвта на Авела, па до крвта на Захарија, којшто е убиен меѓу жртвеникот и храмот. Да, ви велам, ќе се побара од овој род.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index